آینده قیمت بیت کوین

آینده قیمت بیت کوین

کانال صعودی شکست بیت کوین علی رغم رسوایی OKEx امکان پذیر است

قیمت بیت کوین انرژی صعودی را که در اوایل این هفته به ۱۱٫۷ هزار دلار رسیده بود از دست داد اما محدوده فعلی ممکن است فرصت هایی را برای معامله گران فراهم کند.

در اوایل این هفته قیمت بیت کوین ( BTC ) پس از اخبار هفته گذشته مبنی بر خرید Square 4709 دلار BTC ، وارد یک شکست صعودی شد و به ۱۱،۷۲۵ دلار رسید ، اما از آن زمان به بعد قیمت مجددا کاهش یافت.

چندین رد در حدود ۱۱،۵۰۰ دلار و اخبار اخیر OKEx متوقف کردن همه برداشت ها به دلیل “همکاری” مدیرعامل این شرکت در تحقیقاتی که توسط مقامات چینی انجام شده است ، بر احساس سرمایه گذار و قیمت بیت کوین نیز تأثیر می گذارد .
آینده قیمت بیت کوین
عکس عملکرد روزانه ارز رمزنگاری شده. منبع: Coin360

موج اخبار منفی اکثر قیمت های آلتکوین را به قرمز سوق داده و حرکت صعودی بیت کوین که اخیراً پیدا شده را خاموش کرد.

چارچوب زمانی روزانه نشان می دهد که از دست دادن ۱۱۲۰۰ دلار می تواند دریایی را برای بازآزمایی ۱۱۱۰۰ دلار باز کند ، سطحی که در شکاف VPVR قرار دارد و احتمالاً جای خود را به افت مجدد به ۱۰۹۰۰ دلار می دهد.

طبق گفته Cointelegraph Micheal van de Poppe ، موارد زیر وجود دارد:

“پشتیبانی قابل توجه ۱۱۰۰۰ دلار اکنون برای از سرگیری حرکت صعودی یک سطح ضروری است ، که ممکن است در پاک کردن سطح فعلی با مشکل مواجه شود زیرا بسته شدن مجدد ویروس کرونا به سرمایه گذاران چشمگیر است.”

وان دی پوپ پیشنهاد می کند که اگر بیت کوین حمایت ۱۱K دلاری خود را از دست بدهد ، احتمال پایین آمدن قیمت زیر ۱۰ دلار تا ۲۰۰-MA با ۹،۷۵۰ دلار وجود دارد که نزدیک به CME است.

اگرچه اقدام فعلی قیمت برای گاوهایی که می خواهند بازآزمایی ۱۲K دلاری را تجربه کنند ناامید کننده است ، اما با یک نگاه پرنده نشان می دهد که عوامل مختلفی به نفع بیت کوین وجود دارد.

تخصیص اخیر BTC توسط MicroStrategy ، Square و Stone Ridge مثبت است ، به ویژه با در نظر گرفتن عدم اطمینان اقتصادی فعلی که در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 وجود دارد.

بعلاوه ، حجم معاملات در چندین بورس آتی BTC دوباره در حال افزایش است و روز جمعه Cointelegraph گزارش داد که صرافی باک بیت کوین به یک رکورد جدید برای تحویل BTC رسیده است .

بیت کوین همچنین اکثراً اخبار منفی طی دو ماه گذشته را نادیده گرفته و بالاتر از سطح ۱۰ دلار است زیرا خریداران علاقه مستمر به خرید نزدیک به این سطح را نشان می دهند.

انتظار می رود آزمایش مجدد پشتیبانی انجام شود

همچنین لازم به ذکر است که فقط حدود ۱٫۵ هفته از زمان خارج شدن بیت کوین از یک مرحله فشرده سازی ۲۴ روزه می گذرد که پس از آن آخرین شکست تا ۱۱،۷۵۰ دلار بود.

آینده قیمت بیت کوین
نمودار روزانه BTC / USDT. منبع: TradingView

از زمان شکسته شدن صعودی ، قیمت ۱۱۲۰۰ دلار به عنوان پشتیبانی مجدد آزمایش کرده است اما بازپرداخت عمیق تر به ۲۰-MA برای آزمایش ۱۱K دلار است زیرا پشتیبانی از حد معمول نیست. حتی سقوط به سطح ۱۰،۶۵۰ دلار در نزدیکی ۱۰۰-MA می تواند به سادگی بازآزمایی روند نزولی از بالاترین قیمت سال ۲۰۲۰ با قیمت ۱۲،۴۶۷ دلار باشد.

برای کوتاه مدت ، به نظر می رسد که قیمت بیت کوین در محدوده ۱۱۴۰۰- ۹۷۰۰ دلار معامله شود ، محدوده ای که ممکن است بهشت ​​معامله گران باشد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *