اجازه مداخله به هولدرهای ریپل داده شد.

قیمت ریپل در سقف 39 روز گذشته

این اتفاق به نفع ریپل خواهد بود؟

با اجازه دادگاه نیویورک وکیلی به نام جان دیتون به نمایندگی از برخی هولدرهای توکن XRP درخواست مداخله در دعوی حقوقی پرونده شرکت ریپل و کمیسیون SEC را ثبت کرده است. این مداخله نوعی پیروزی برای هولدرهای ریپل محسوب می‌شود.

اما واقعا پیروز پرونده ریپل کیست؟

درحالیکه ریپل اعلام کرده بود برای شفاف سازی درخواست‌ها باید مداخلات مجاز اعلام شود، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در شکایت اصلاح شده خود این موضوع را نادرست بیان کرده بود. کمیسیون SEC در این اصلاحیه آورده است:

اگر دادگاه اجازه مداخله را صادر کند ملزم می‌شود تا به تمام سرمایه‌گذاران و اعضای ذینفع با نگرش‌های متفاوت اجازه مداخله دهد.

این کمیسیون در ادامه عنوان کرده است که اینگونه مداخلات طوفانی از ادعاها را به همراه خواهد داشت و باعث طولانی شدن روند پیگیری شکایت، پیچیدگی و گیج کنندگی پرونده ریپل می‌شود.
جان دیتون در پاسخ به این اقدام کمیسیون بورس آمریکا معتقد است که کمیسیون SEC قصد دارد با ادعا بر اینکه اینکار برای کسب سود شخصی است من را بد جلوه دهد. او در توییتر خود نوشته است پاسخ کمیسیون SEC گمراه کننده‌ترین نامه به دادگاهیست که تا کنون خوانده‌ام.

اقدام کمیسیون بورس آمریکا (SEC) در پاسخ به نامه دیتون در تاریخ ۱۹ مارس بوده است. جان دیتون در این نامه توضیح داده است که منافع نگه‌دارندگان توکن XRP به خوبی توسط طرفین دعوی حمایت نشده است و همچنین آنها نمی‌توانند به تلاش‌های شرکت ریپل اعتماد کنند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *