اجرای شفاف صورتحساب بلاک چین پکن

اجرای شفاف صورتحساب بلاک چین در پکن

اجرای شفاف صورتحساب بلاک چین پکن

چین برای حاکمیت شفاف تر صورتحساب بلاک چین در پکن را اجرا می کند.

اداره امور مالیاتی پکن رسماً اعلام کرده است که از ۲ مارس اجرای صورتحساب بلاک چین در داخل شهر را آغاز خواهد کرد.

پکن امیدوار است که صورتحساب بلاک چین بتواند شفافیت بیشتری را برای مالیات دهندگان ایجاد کند.

پکن قصد دارد شفافیت ، ردیابی و تغییرپذیری بی نظیر بلاک چین را در اختیار دولت آینده خود با استفاده از صورتحساب بلاک چین قرار دهد.
در اعلامیه رسمی آمده است:
“برای کاهش هزینه های عامل مالیات دهندگان ، صرفه جویی در منابع اجتماعی ، افزایش راحتی مصرف کننده برای صرفه جویی در فاکتورها و ایجاد یک محیط مالیاتی سالم و منصفانه […] دفتر امور مالیاتی پکن تصمیم گرفته است تا از طریق استفاده از فاکتور عمومی الکترونیکی بلاک چین استفاده کند.”
طبق این اطلاعیه ، فاکتور بلاک چین پکن از ویژگی های خاصی برخوردار است. در کد فاکتور ۱۲ رقم وجود دارد و در کل فاکتور ۸ رقم وجود دارد.
اداره مالیات پکن مصرف کنندگان را تشویق می کند تا با تأیید اطلاعات فاکتور در وب سایت رسمی خود یا در وب سایت مجاز Ruihong ، ابتکار عمل را برای بررسی صحت فاکتورها بررسی کنند. گفت که:
“گزارش اطلاعات ثبت شده در فاکتورهای رایج الکترونیکی باید مطابق با نتایج به دست آمده در وب سایت می باشد […] مصرف کنندگان حق دارند فاکتورهای الکترونیکی را با نتایج متناقض رد کنند ، و می توانند از طریق خط تلفن خدمات مالیاتی ۱۲۳۶۶ دفتر مالیات پکن تماس بگیرند. .”
اداره امور مالیاتی پکن به تدریج خدمات تبلیغاتی در صورتحساب بلاک چین را در سطح شهر انجام خواهد داد. هم اکنون فاکتورهای عمومی برای پارکینگ و بلیط برای نقاط دیدنی و پارک صادر می شود. بعدا صنایع دیگر بعدا در محدوده آزمایشی گنجانده می شوند.

این نخستین شهری نیست که ابتکار عمل را برای صورتحساب بلاک چین آغاز می کند

اجرای شفاف صورتحساب بلاک چین پکن. همانطور که پیش از این کوین تلگراف گزارش داده بود ، بیش از ۱۰ میلیون فاکتور مبتنی بر بلاک چین تا پایان سال گذشته در پایتخت فناوری چینی شنژن صادر شده بود. بیش از ۷،۶۰۰ شرکت در شنژن از سیستم بلاک چین استفاده کرده اند. ارزش کل بیش از ۷ میلیارد یوان (نزدیک به ۹۹۵ میلیون دلار) فاکتور بر روی سیستم پردازش شده است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *