از زمان رسیدن به یک بالاترین سطح جدید در همه زمان ها ، قیمت بیت کوین ( BTC ) قادر به سقوط سطح ۱۹،۴۰۰ دلار برای پشتیبانی نبود. این احتمالاً به دلیل احتمال فروش نهنگ ها در محدوده ۱۹۴۰۰ تا ۱۹،۶۰۰ دلار است تا از شکسته شدن بالاترین حد خود جلوگیری کند. بالاتر از رکورد بالا ، مقاومت کمی تا رسیدن سقف جدید وجود دارد.

نهنگ بیت کوین وارد مبادلات می شود. منبع: CryptoQuant

نهنگ ها هر زمان که BTC به بالاترین رقم می رسد ، به فروش خود ادامه می دهند

داده های CryptoQuant و Whalemap نشان می دهد که سطح ۱۹،۵۰۰ دلار منطقه مهمی برای نهنگ ها است.

نخست ، خوشه های نهنگ بزرگی در حدود ۱۹،۵۰۰ دلار وجود دارد. این بدان معنی است که نهنگ ها BTC را در اینجا خریداری کرده و دارایی های خود را جابجا نمی کنند ، که ممکن است آن را به یک منطقه سود آور تبدیل کند.

علاوه بر این ، با عبور قیمت بیت کوین از ۱۹،۵۰۰ دلار ، جریان نهنگ ها به صرافی ها در حال افزایش است. این نشان می دهد که نهنگ ها به شدت ۱۹۵۰۰ دلار و بیشتر از آن را می فروشند یا کوتاه قیمت می کنند.

یک تاجر مستعار معروف به “ژنرال بیزانس” نیز تأکید کرد که سفارشات فروش سنگین در Binance وجود دارد. وی خاطرنشان کرد: سطح ۱۹،۵۰۰ دلار برای مقاومت در برابر شکست خریداران منطقه دشواری است.

چه اتفاقی ممکن است در کوتاه مدت بیفتد؟

در کوتاه مدت ، تحلیلگران در مورد چشم انداز کوتاه مدت BTC تقسیم شده اند. برخی می گویند هنوز اصلاح عمده ای ممکن است اتفاق بیفتد ، خصوصاً اگر BTC همچنان در سطح ۱۹،۵۰۰ دلار رد شود.

کی یانگ جو ، مدیرعامل CryptoQuant ، گفت که انتظار دارد BTC در کوتاه مدت یا به پهلو حرکت کند یا به سمت پایین حرکت کند. او نوشت:

“من بلند مدت صعودی هستم ، اما فکر می کنم چند روزی کنار بماند یا اصلاح شود. فکر می کنم در کوتاه مدت نمی توانیم ۲۰ هزار دلار بشکنیم. من انتظار دارم که در پایان امسال ۲۰k بشکند. (من یک تاجر PA نیستم) در نتیجه ، نهنگ های OG HODLing را متوقف کردند و من کوتاه مدت نزولی هستم. “

کی اشاره کرد که نهنگ های بیت کوین انباشت بیت کوین را با قیمت فعلی متوقف کردند. وی توضیح داد که تفکیک پیشنهادات نهادی از پیشنهادات لحظه ای دشوار است. هنوز هم ، او گفت که زمان توقف رالی BTC و فروش نهنگ ها مطابقت دارد. وی افزود :

“این نبرد $ ۲۰k می تواند نهنگ های BTC OG $ در برابر سرمایه گذاران خرده فروشی باشد. و من طرف کوتاه مدت آنها هستم. من می دانم که داده های زنجیره ای نمی توانند ورودی پیشنهادات محلی را نشان دهند. اما به نظر می رسد نهنگ های فعلی BTC (OG) حرکت خود را که برای رالی گاو خوب بود متوقف کردند. “

براساس داده های CryptoQuant ، بیت کوین ( BTC ) بیشترین ورودی نهنگ از ماه جولای را شاهد بوده است. داده ها همزمان با رد مداوم BTC با ۱۹،۴۰۰ دلار است.