انتظار افزایش ۴ هزار دلاری بیت کوین

بمعیار قیمت بیت کوین حاکی از افزایش تا ۱۵ هزار دلار پس از انتخابات ایالات متحده است
Stack Funds می گوید ، نسبت MVRV کاملاً ثابت با روند صعودی ۲ ساله خود همراه است.

در گزارش جدید آمده است که Bitcoin ( BTC ) حمایت می شود تا در صورت تکرار روندهای تاریخی در سال جاری ، به ۱۵۰۰۰ دلار برسد.

این گزارش که توسط ارائه دهنده صندوق شاخص رمزنگاری Stack Funds در ۱۵ اکتبر جمع آوری شده است ، برجسته سازی نرخ رشد بازار بیت کوین در مقابل نسبت سقف تحقق یافته (MVRV) را نشان می دهد که می تواند مقاومت ۱۲۰۰۰ $ را بشکند.

شکست قابل توجه در گزارش MVRV انتظار می رود.

بیت کوین هنوز موفق به شکستن کانال ۱۲۰۰۰ دلار نشده است ، با رد ۱۱،۷۰۰ دلار در این هفته. این امر نتوانسته است خوش بینی را در بین تحلیل گران ، که معتقدند ۱۱۰۰۰ دلار پشتیبانی محکم ارائه می دهد ، کاهش دهد.

در آینده پس از انتخابات ایالات متحده در اوایل ماه نوامبر ممکن است روند نغییر کند.

نسبت MVRV فعلی ۱٫۸ است و ظاهراً از روند صعودی بیت کوین در اواخر سال ۲۰۱۸ به خوبی پشتیبانی می کند. این روند همچنین روند مشابهی را نشان می دهد که در افزایش قیمت ها در سال ۲۰۱۷ وجود داشت .

 

با توجه به قدرت حمایت، ما انتظار داریم که در کوتاه مدت شکست قابل توجه ۲٫۰ را تجربه کنیم ، زیرا به نظر می رسد اوج ۲۰۱۹ را با ۲٫۵ آزمایش کند ، که قیمت بیت کوین را بالاتر از ۱۵۰۰۰ دلار قرار می دهد.

 

MVRV معیاری است که توسط تحلیل گران مراد محمودوف و دیوید پوئل ، همچنین خالق Puell Multiple بیت کوین ، ابداع شده است. این از market cap در برابر realized cap استفاده می کند ، مورد آخر توسط CoinMetrics ایجاد شده است و برای ارائه ارزیابی دقیق تر از بیت کوین در بازار سنتی طراحی شده است.

از اواخر سال ۲۰۱۸ ، MVRV روند صعودی زیادی داشته است که  فقط در سقوط قیمت ها در دوران اوج کرونا ویروس در مارس ۲۰۲۰ شکسته شد.

 

نمونمودار۱نمودار۱نمودار۱نمودار1

نسبت MVRV بیت کوین روند صعودی را برجسته می کند. منبع: Stack Funds / CoinMetrics

 

احساس خرید تلنگری شرکت ها

استک همچنین افزایش علاقه موسسات institutional به بیت کوین را به عنوان تقویت کننده این ایده که آینده برای اقدام قیمتها صعودی است ، ذکر کرد.

Stone Ridge با سرمایه گذاری ۱۱۵ میلیون دلاری پس از خرید ۵۰ میلیون دلاری Square ، هر دو در پشت سرمایه گذاری خزانه داری بزرگتر ۴۲۵ میلیون دلاری MicroStrategy تبلیغاتی به دست آوردند.

 

گزارش استاک توضیح می دهد: “ما همچنین بیشتر می بینیم که با تغییر احتمالی در شرایط اقتصادی ، موقعیت جدیدی در بازار اتفاق می افتد ، زیرا حجم معاملات آتی و سود باز شروع به بازیابی می کنند.

 

چشمان ما به سطح مقاومت اصلی ۱۲۰۰۰ $ دوخته شده است ، زیرا انتظار داریم قبل از شکستن روند صعودی ، در مورد سطح فعلی انتخابات شرکت کنیم.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *