تحلیل قیمتی ۶ ارز پرطرفدار بازار ارز های دیجیتال

تحلیل قیمتی 6 ارز پرطرفدار بازار ارز های دیجیتال
بعد از اینکه بیت کوین (BTC) بالای ۱۰،۰۰۰ دلار کاهش یافت ، حال و هوای شرکت کنندگان در بازار به شدت صعود کرد. مذاکرات روزانه در مورد دارایی های جدید ، توییتر رمزنگاری شده را پوشش می دهد و این احساسات صعودی نیز روی آلبوم هایی که در روزهای گذشته افزایش یافته بود حرکت می کرد و به شدت حرکت می کرد. با نزدیک شدن به هفته نزدیک ، مشخص شد که بازار رمزنگاری در کوتاه مدت به دنبال گرمای بیش از حد است ، زیرا حرص و آز حریص فعالان بازار را به خود جلب می کند.
چنین شرایطی معمولاً منجر به عقب افتادگی شدید می شود که دست های ضعیف را از بین می برد. به رهبری بیت کوین ، بازارهای رمزنگاری طی دو روز گذشته به شدت افت کرده اند. کل سرمایه گذاری در بازار رمزنگاری که در تاریخ ۱۵ فوریه به بیش از ۳۰۸ میلیارد دلار رسیده است در ۱۷ فوریه به حدود ۲۷۴ میلیارد دلار کاهش یافته است. این نشان از رزرو سود توسط معامله گران کوتاه مدت است.

تحلیل قیمتی 6 ارز پرطرفدار بازار ارز های دیجیتال

                         تحلیل قیمتی ۶ ارز پرطرفدار بازار ارز های دیجیتال
با این حال ، روند طولانی مدت در بیشتر ارزهای رمزنگاری نشده دست نخورده باقی مانده است. بنابراین ، ما به تجار پیشنهاد می کنیم این سقوط فعلی را به عنوان یک فرصت خرید مشاهده کنند. با این وجود ، ما به معامله گران توصیه می کنیم قبل از پرش ، منتظر کاهش قیمت باشند.
گاوهای بلند مدت بیت کوین از افت فعلی غافلگیر می شوند. مکس کایزر ، مجری مشهور تلویزیون ، هدف خود در بیت کوین را از ۱۰۰۰۰۰ دلار به ۴۰۰۰۰۰ دلار تغییر داده است. اگرچه ما در دراز مدت نیز صعودی هستیم ، اما ببینیم پروژه کوتاه مدت چیست؟

 بیتکوین BTC / USD

عدم حفظ بالاتر از مقاومت بالای سربار با قیمت ۱۰۳۶۰٫۸۹ دلار موجب شده است تا سود معاملات معامله گران کوتاه مدت جذب شود. اگرچه بیت کوین (BTC) در روز ۱۶ فوریه از ۲۰ روزه EMA با ۹،۷۰۰ دلار کناره گیری کرد ، اما گاوها نتوانستند در بازگشت دوباره به میدان بروند. این میزان فروش را در سطوح بالاتر نشان می دهد.
تحلیل قیمتی ارز بیت کوین پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

تحلیل قیمتی ارز بیت کوین پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

در حال حاضر ، خرس ها در تلاشند قیمت زیر ۲۰ روز EMA را غرق کنند. در صورت موفقیت ، جفت BTC / USD می تواند با حمایت ۹،۰۹۷٫۱۵ دلار به حمایت بعدی سقوط کند. ما پیش بینی می کنیم که گاوها برای دفاع از این پشتیبانی تهاجمی دفاع کنند.
۲۰ روز EMA در حال صاف شدن است و RSI نزدیک به قسمت میانی فرو رفته است. این نشان می دهد که یک اقدام محدوده در کوتاه مدت.
در روند نزولی ، افت زیر منطقه حمایت از ۹،۰۹۷٫۱۵-۸٫۸۲۰ دلار روند به نفع خرس ها خواهد بود. در حال حاضر ، معامله گران می توانند ضرر متوقف شده در موقعیت های طولانی باقی مانده را با قیمت ۹ هزار و ۹۰۰ دلار حفظ کنند.

 ETH/USD اتریوم

اتر (ETH) از ۱۵۸ فوریه از ۲۸۸٫۵۹۹ قدرت رد شده ، آن را نزدیک به هدف اصلی ما ۲۸۹٫۲۲۱ بودجه. بازپرداخت با قیمت مناسب به سطح برک آستانه ۲۳۵٫۷۰ گرچه قیمت آن از ۲۳۵٫۷۰ در تاریخ ۱۶ فوریه بهروز صعود کرد ، اما گاو نتوانستند از این جهش استفاده کننده است. این نشان می دهد که می توان در سطح بینهایت فعال تر شد.
تحلیل قیمتی ارز اتریوم پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

تحلیل قیمتی ارز اتریوم پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

در حال حاضر ، گاوها دوباره در تلاشند از پشتیبانی با قیمت ۲۳۵٫۷۰ دلار دفاع کنند. در صورت موفقیت ، جفت ETH / USD ممکن است تلاش کند تا حرکت را از سر بگیرد. اما اگر خرس قیمت زیر ۲۳۵٫۷۰ دلار را فرو برد ، EMA 20 روزه با ۲۲۹ دلار ممکن است به عنوان پشتیبان عمل کند.

شکست زیر EMA 20 روزه علامت منفی خواهد بود و می تواند قیمت را به حمایت بعدی با قیمت ۱۹۷٫۷۵ دلار بکشاند. معامله گران می توانند ضرر متوقف در موقعیت های طولانی باقی مانده را به ۲۲۰ دلار برساند.

 

 

 

 

XRP/USD ریپل 

XRP در ۱۵ فوریه نتوانست بالاتر از مقاومت ۰٫۳۴۲۲۹ دلار باشد ، عدم انجام این کار باعث جلب رزرو سود شد که قیمت را پایین تر از ۲۰ روز EMA کشید ، که این یک نشانه منفی است. اگر خرس ها قیمت زیر ۰٫۲۶۳۶۲ دلار را غرق کنند ، افت آن می تواند به SMA 50 روزه گسترش یابد.
تحلیل قیمتی ریپل پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

تحلیل قیمتی ریپل پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

با این حال ، اگر قیمت بالاتر از ۰٫۲۶۳۶۲ دلار باقی بماند ، گاو نرها دوباره تلاش می کنند تا قیمت را به ۰٫۳۴۲۲۹ دلار ببرند. پیش بینی اینکه جفت XRP / USD یک حرکت روند افزایشی را آغاز کند ، ما چند روز از هماهنگی بین ۰٫۲۶۳۶۲ و ۰٫۳۴۲۲۹ $ پیش بینی می کنیم. در حال حاضر ، معامله گران می توانند ضرر متوقف را در موقعیت های طولانی با ۰٫۲۶ دلار حفظ کنند.

BCH/USD بیتکوین کش

Bitcoin Cash (BCH) از نزدیک به مقاومت سفت و سخت ۵۰۰ دلار معکوس کرد. تصحیح شدید قیمت را زیر کانال صعودی کشید. این روند صعودی را که لازم الاجرا بود ، می شکند.
تحلیل قیمتی بیت کوین کش پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

تحلیل قیمتی بیت کوین کش پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

در حال حاضر ، گاوها تلاش می کنند سطح برک آوت را ۳۶۰ دلار نگه دارند. اگر این پشتیبانی ادامه داشته باشد ، ممکن است جفت BCH / USD به EMA 20 روزه برسد ، که ممکن است به عنوان مقاومت عمل کند. پس از اقدام بی ثبات روزهای گذشته ، چند روز تحکیم را پیش بینی می کنیم.

اگر خرس ها قیمت زیر پشتیبانی را ۳۶۰ دلار و SMA 50 روزه ۳۴۳ دلار فرو کنند ، نظر ما رد خواهد شد. در صورت شکستگی پشتیبانی ، این کاهش می تواند به ۳۰۶٫۷۸ دلار برسد.

 

BSV/USD بیتکوین اس وی

Bitcoin SV (BSV) در تاریخ ۱۵ فوریه در زیر حمایت مهم در ۳۳۷٫۸۰ دلار پایین آمد. این باعث فروش بیشتر شد که قیمت آن را به قیمت ۲۴۳ دلار به SMA 50 روزه کشید. در حال حاضر ، قیمت آن از SMA 50 روزه به شدت کاهش یافته است.
تحلیل قیمتی بیت کوین اس وی پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

تحلیل قیمتی بیت کوین اس وی پرطرفدارترین بازار ارز های دیجیتال

اگر قیمت بالاتر از EMA 20 روزه افزایش یابد ، سطح بعدی که باید مراقب آن باشید ۳۳۷٫۸۰ دلار است. ما برای چند روز یک اقدام محدود بین ۲۳۶ تا ۳۳۷٫۸ دلار پیش بینی می کنیم.

اگر قیمت جفت BSV / USD از EMA 20 روزه پایین بیاید و زیر ۲۳۶ دلار شکسته شود ، نظر ما بی اعتبار خواهد بود. در زیر این سطح ، سطح بعدی که باید مراقب باشید ۱۷۳٫۶۶ دلار است.

 

XTZ/USD تزوس

گاوها نتوانستند Tezos (XTZ) را در بالای مقاومت بالای سربار با قیمت ۵٫۵۹۸۹ دلار در ۱۴ و ۱۵ فوریه فشار بیاورند. این منجر به رزرو سود شد که قیمت را پایین تر از حد ۲٫۷۸۰۹۲۳۴ دلار کشاند ، که مربوط به ۳۸٫۲٪ سطح فیبوناچی اصلاح این پا از سطح است.

تحلیل قیمتی تزوس پرطرفداترین بازار ارز های دیجیتال

تحلیل قیمتی تزوس پرطرفداترین بازار ارز های دیجیتال

در ۱۶ فوریه ، قیمت از ۲٫۷۵۲ دلار به شدت کاهش یافت اما گاو نتوانست سطح بالاتری را حفظ کند. این نشان می دهد که فروشندگان دوباره وارد عمل شده اند.

در حال حاضر ، خرس ها سعی در فرو رفتن قیمت زیر ۲٫۷۸۰۹۲۳۴ دلار دارند. در صورت موفقیت ، افت به ۲۰ روزه EMA با ۲٫۵۹ دلار امکان پذیر است. این نزدیک به سطح ۵۰٪ اصلاح شده از تجمع اخیر است ، از این رو ، ما انتظار داریم که گاوها از این سطح تهاجمی دفاع کنند. ما منتظر خواهیم بود که جفت XTZ / USD متوقف شود و قبل از اینکه تجارت در آن انجام شود ، سقوط متوقف شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *