ریپل

خبر جدید در مورد ریپل

ریپل طی کنفرانس سالانه Swell 10 میلیون دلار به Mercy Corps کمک می کند
ریپل به تلاش خود برای ورود مالی به بازارهای درگیر ادامه می دهد.

در طول کنفرانس سالانه Swell ، Ripple از کمک ۱۰ میلیون دلاری به Mercy Corps برای کمک به آن برای استفاده از دارایی های دیجیتال در کار خود برای توسعه شمول مالی در بازارهای نوظهور خبر داد.

Mercy Corps یک سازمان غیر دولتی و کمک بشردوستانه است که هدف آن ایجاد فرصت های اقتصادی در کشورهایی است که سیستم مالی به درستی کار نمی کند. این سازمان ادعا می کند به بیش از ۲۲۰ میلیون نفر کمک کرده است تا از درگیری های مختلف بشردوستانه جان سالم به در ببرند.

طبق اعلامیه ، Mercy Corps برای پشتیبانی از راه حل هایی که شامل دارایی های دیجیتال و ارزهای رمزپایه است ، با Ripple و RippleWorks غیرانتفاعی آن همکاری خواهد کرد.

اسکات اوندر ، مدیر ارشد Mercy Corps Ventures ، که در این کنفرانس سخنرانی می کرد ، بر لزوم اطمینان از عقب ماندن جمعیت آسیب پذیر در انقلاب فین تک تاکید کرد.

وی گفت: “سیستم مالی موجود پاره پاره ، منسوخ شده و استثنایی است – ۱٫۷ میلیارد نفر بدون بانک باقی مانده و به طور نامتناسبی از زنان مستثنی هستند.”

اوندر افزود: “فن آوری های نوظهور fintech ، crypto و blockchain این امکان را دارند که آن را کاملاً متحول کنند ، اما در صورت عدم توجه به نیازهای آنها در هنگام طراحی و بکارگیری این فناوری های جدید ، خطرات اساسی برای آسیب پذیرترین افراد جهان وجود دارد.”

FinX ، یک سرمایه گذاری مشترک توسط Mercy Corps Ventures و Mercy Corps ، با هدف تمرکز بر محصولات پیرامون فناوری دفترکاری توزیع شده ، هدف خود را بهبود بخشیدن مالی در بازارهای متلاطم است.

در جریان این کنفرانس ، ریپل همچنین اشاره کرد که دومین بانک بزرگ ایالات متحده ، Bank of America ، در حال حاضر از یکی از محصولات خود استفاده می کند. عکس صفحه از ویدئو توسط یکی از اعضای انجمن XRP ارسال شده است.

# ریپل بالاخره بانک آمریکا را تأیید کرد! pic.twitter.com/uW4Tp5aEn7
– Danger Mouse XRP (@ DangerMouseXRP) 14 اکتبر خ۲۰۲۰
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *