خبر مهم درباره استخراج بیت کوین

تصویر15
خبر مهم درباره استخراج بیت کوین
چرا دن تاپیرو انتظار کمبود گسترده بیت کوین را دارد
دن تاپیرو معتقد است اگر تقاضای نهادی برای BTC ادامه یابد ، بیت کوین می تواند با کمبود عرضه روبرو شود.
چرا دن تاپیرو انتظار کمبود گسترده بیت کوین را دارد

در ماه های اخیر ، به دنبال چندین سرمایه گذاری بالا ، تقاضای نهادی برای بیت کوین ( BTC ) افزایش چشمگیری داشته است . با گذشت زمان ، مدیر دارایی و بنیانگذار ۱۰T Holdings ، دن تاپیرو معتقد است که این می تواند منجر به کمبود مشکل در BTC شود.

در کنار سرمایه گذاری های Square ، MicroStrategy و Stone Ridge ، ورودی بیت کوین به Grayscale Bitcoin Trust افزایش یافته است.

تاپییرو بر اساس رشد سریع سرمایه گذاری های نهادی هشدار می دهد که فروشندگان کوتاه مدت می توانند در آینده دردسر ببینند.
سرمایه گذاران نهادی به سرعت وارد بیت کوین می شوند

در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ ، Grayscale Bitcoin Trust ورودی ۱٫۰۵ میلیارد دلاری را ثبت کرد. این رقم اولین سه ماهه میلیارد دلاری شرکت را نشان می دهد و همچنین تقاضای نهادی با سابقه را برجسته می کند. در گزارش سه ماهه شرکت آمده است :

“Grayscale بزرگترین ورودی سه ماهه خود را ثبت کرد ، بیش از ۱ میلیارد دلار در ۳Q20 ، که این سومین رکورد شکنی متوالی است. سرمایه گذاری سالانه به محصولات خانواده Grayscale از ۲٫۴ میلیارد دلار فراتر رفته است که بیش از دو برابر جریان انباشت ۱٫۲ میلیارد دلاری محصولات از سال ۲۰۱۳-۲۰۱۹ است. ”

زمان رکوردشکنی Grayscale قابل توجه است زیرا چندین ماه پس از افت قیمت BTC به زیر ۳۶۰۰ دلار می آید.
تصویر16

ورودی های فصلی سه ماهه به اعتبارات Grayscale ، از جمله بیت کوین.

در ۱۳ مارس ، پس از انحلال قراردادهای آتی به ارزش یک میلیارد دلار ، بیت کوین ۳۶۰۰ دلار سقوط کرد. BTC از آن زمان به طور مداوم بهبود یافته و سرانجام در اوایل سپتامبر به بیش از ۱۲،۵۰۰ دلار رسیده است.

تقاضای نهادی برای بیت کوین پس از آنچه در حال حاضر به عنوان یکی از شدیدترین سقوط های بیت کوین در تاریخ اخیر شناخته می شود ، به سرعت افزایش یافت و این نشان می دهد که موسسات قدرت خود را حفظ می کنند.

نگرانی های عرضه با چرخه پس از نصف شدن همسو است

گمانه زنی ها در مورد بحران احتمالی طرف عرضه در اطراف بیت کوین نیز با چرخه پس از نصف شدن همزمان است. بیت کوین سومین نصف خود را در ۱۱ ماه مه گذراند و از نظر تاریخی ، دو سال آینده منجر به دوام طولانی گاو می شود.

ثابت شده است که این تقسیم ها مستقیماً روی قیمت BTC تأثیر می گذارند ، به ویژه در دراز مدت با کاهش سرعت نرخ عرضه باقیمانده BTC به بازار.

بیت کوین ۲۱ میلیون منبع ثابت دارد و مانند هر نصف شدن میزان استخراج کنندگان BTC می تواند کاهش یابد. از این رو ، هر چهار سال کمتر BTC در بازار موجود است.

در سال ۲۰۱۶ ، بیت کوین حدود ۱۵ ماه طول کشید تا پس از نصف دوم به اوج برسد. اگر الگوی مشابهی دنبال شود ، یک سال از آخرین نصف شدن حدود سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

به طور هم زمان ، چرخه فعلی پس از نصف شدن با تقاضای نهادی بی سابقه ای روبرو شده است

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *