یک تحلیلگر ارشد بلومبرگ می گوید ، بیت کوین ( BTC ) دوباره به بالاترین رقم ۲۰،۰۰۰ $ خود خاتمه نمی دهد ، اما شروع انفجار آن به دارایی ۱ تریلیون دلاری است.

در یک توییت در تاریخ ۱۶ نوامبر ، در حالی که BTC / USD 16000 دلار پس گرفت ، مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کالا در Bloomberg Intelligence ، پیش بینی صعودی تازه ای برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده ارائه داد.

Bloomberg Intelligence: BTC در سال ۲۰۲۱ افزایش خواهد یافت

بیت کوین در آخر هفته سطح پایین تری را تجربه کرد ، و برای مدت کوتاهی به ۱۵،۸۰۰ دلار رسید ، قبل از آنکه روز دوشنبه به طور آشکار افزایش یابد و به بالاترین قیمت $ ۱۶،۴۰۰ در زمان فشار برسد.

“$ ۲۰،۰۰۰ # بیت کوین مانعی اساسی در برابر سقف $ ۱ تریلیون دلار در بازار است – به نظر می رسد نسخه دیجیتال # طلا اما با محدودیت بیشتر و سابقه افزودن صفر در مرحله کشف قیمت اولیه است و ممکن است به سادگی صعود خود را ادامه دهد. ۲۰۲۱ ، ”مک گلون نوشت.

“جریان اصلی در حال افزایش است.”

نمودار تاریخی بیت کوین در مقابل نمودار تاریخی قیمت. منبع: مایک مک گلون / توییتر

نمودار همراه ، سقف بازار ۱ تریلیون دلاری را “مقاومت بزرگ بعدی” برای بیت کوین توصیف کرده است.

McGlone به خاطر چشم اندازهای فزاینده مثبت بیت کوین شناخته می شود. همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، در ماه سپتامبر ، او استدلال کرد که بیت کوین باید در واقع ۱۵۰۰۰ دلار بر اساس آدرس های فعال تجارت کند ، چیزی که به زودی به واقعیت تبدیل شد.

برندت نشان می دهد که گاو نر هنوز در مراحل اولیه اجرا می شود

McGlone به دور از تنها جانبازان بازار دو برابر شده است که چشم انداز سودآور بیت کوین را در حال حاضر افزایش می دهد.

روز دوشنبه ، پیتر برانت ، معامله گر پیشنهاد کرد که براساس عملکرد قبلی گاو از ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ ، عملکرد فعلی قیمت فقط شروع چرخه است.

وی توضیح داد: “در بازار گاو نر ۲۰۱۵-۲۰۱۷ در بیت کوین $ BTC ، ۹ اصلاح قابل توجه با میانگین زیر وجود دارد: ۳۷٪ کاهش از بالا به پایین ، ۱۴ هفته از یک ATH به ATH بعدی.”

“از اوایل پایین سپتامبر ، دو مورد اصلاح ۱۰٪ وجود داشته است.”

نمودار مشخص شده اجرای بول کوین بیت کوین توسط Peter Brandt. منبع: پیتر برندت / توییتر

امار ویلی وو نیز معتقد است که مسافت پیموده شده به مراتب بیشتر در سمت چپ در روند صعودی فعلی وجود دارد. استدلال او بر اساس شاخص قدرت نسبی بیت کوین (RSI) بود ، که وی آن را “فقط گرم شدن” توصیف کرد.

فراتر از محافل بیت کوین ، یک تحلیلگر بازار سیتی بانک در این هفته اعلام کرد که پیش بینی قیمت ۳۱۸۰۰۰ دلار بیت کوین تا دسامبر سال آینده را دارد.