شمارش معکوس افت قیمت بیت کوین. شاخص ترس و طمع به رکورد تاریخی نزدیک می شود.

شمارش معکوس افت قیمت بیت کوین. شاخص ترس و طمع به رکورد تاریخی نزدیک می شود.

شمارش معکوس افت قیمت بیت کوین. شاخص ترس و طمع به رکورد تاریخی نزدیک می شود.

اگر معیار دقیق تاریخی مانند سال ۲۰۱۹ بالاترین سطح را بخواند ، ممکن است تغییر قیمت Bitcoin صورت گیرد.

اگر یک معیار احساس در مورد وضعیت بازار درست باشد ، بیت کوین ( BTC ) افت قیمت را تضمین می کند. 

در ۱۹ نوامبر ، با متوقف شدن BTC / USD در ۱۷،۵۰۰ دلار ، شاخص Crypto Fear & Greed  به ۹۴ رسید ، تقریباً با بالاترین رقم ۹۵ درصدی از ۱۰۰ در ۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ مطابقت داشت.

شاخص ترس و حرص و آز. منبع: بازارهای Cointelegraph ، داده های دارایی های دیجیتال

Fear & Greed “حریص ترین” در ۱۷ ماه گذشته است

شاخص Crypto Fear & Greed با استفاده از چندین برآورد از احساسات سرمایه گذاران ، نمره ای عادی از ۱۰۰ را برای ارزیابی میزان واقعی خرید بیش از حد یا فروش بیش از حد ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. هرچه این عدد به ۱۰۰ نزدیکتر باشد ، احتمال بیشتری وجود دارد که بازار بخاطر عقب نشینی باشد.

این شاخص که به شدت با اقدام قیمت گره خورده است ، از زمان آغاز به کار در اوایل سال ۲۰۱۸ ، با دقت قابل توجهی موفق به فراخوانی قله های قیمت شده است.

“رفتار بازار رمزنگاری بسیار احساسی است. مردم تمایل دارند که وقتی بازار در حال افزایش است حریص شوند و این منجر به FOMO (ترس از دست دادن) می شود. “توسعه دهندگان در وب سایت رسمی متریک توضیح می دهند.

“همچنین ، مردم اغلب سکه های خود را در واکنش غیر منطقی از دیدن اعداد قرمز می فروشند. ما با شاخص ترس و طمع سعی در نجات شما از احساسات بیش از حد احساسی خودتان داریم. “

در اواخر ژوئن ۲۰۱۹ ، شاخص به بالاترین سطح خود رسیده است – ۹۵ از ۱۰۰ – و در زمان مطبوعات روز پنجشنبه ، رکورد فقط یک واحد بالاتر از قرائت فعلی بود.

نمودار تاریخی Crypto Fear & Greed Index. منبع: Alternative.me

Cointelegraph بازار تحلیلگر filbfilb در عین حال برجسته  که ساختار بازار ۲۰۲۰ است “بسیار شبیه” به ۲۰۱۹٫

آیا دستان قوی می توانند از فرو رفتن جلوگیری کنند؟

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، انبوهی از نمودارها که فعالیت بازار بیت کوین را ردیابی می کنند ، در این هفته به بالاترین حد خود رسیده اند ، زیرا تأثیر آنها صعودی است.

به گفته ویلی وو ، آماری ، تحلیل گران با توجه به ماهیت “ارگانیک” آن ، خیلی کوتاه جلوی عجله زدگی فعلی گاو نرفتند.، در مقایسه با کلیپ خود به بالاترین حد در سال ۲۰۱۷ رسیده است.

در اصل ، وو و دیگران استدلال می کنند ، امسال دستان قوی در حال خرید عرضه هستند ، در حالی که آماتورها و دلالان همچنان در حاشیه هستند.

این دیدگاه با داده هایی نشان می دهد که تعداد زیادی سکه از مبادلات ذخیره سازی برای سردخانه و سایر کیف پول های طولانی مدت و همچنین  فعالیت خرید نهنگ ها تأیید می شود

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *