قیمت XRP طی یک هفته ۵۰٪ افزایش یافته و به بالاترین قیمت سالانه رسیده

قیمت XRP طی یک هفته ۵۰٪ افزایش یافته و به بالاترین قیمت سالانه رسیده است – این سطوح را در مرحله بعدی مشاهده کنید

قیمت XRP تاکنون در این آخر هفته بهترین عملکرد را داشته است و در هفته گذشته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.

بیت کوین ( BTC ) در ماه های اخیر مورد توجه قرار گرفته است ، اما آلت کوین ها سرانجام ارز رمزپایه شماره یک را دنبال می کنند. چندین کلاه بزرگ در روزهای گذشته دو رقمی اجرا کرده اند که منجر به ایجاد یک مینی فصلی شده است.

Ether ( ETH ) نه تنها بیش از ۵۰۰ دلار افزایش یافته است ، بلکه Litecoin ( LTC ) نیز در هفته گذشته ۴۰٪ رشد داشته است. با این حال ، XRP ( XRP ) در حال حاضر پس از کسب بیش از ۵۰٪ در هفته گذشته ، با تجمع روزانه بیش از ۲۰٪ و بالاترین میزان سالانه در کانون توجهات قرار گرفته است.

XRP مقاومت حیاتی را در ۰٫۳۰ دلار شکست

نمودار ۵ روزه XRP / USD. منبع: TradingView

بازه های زمانی بالاتر دستیابی به موفقیت مهم در XRP را نشان می دهد زیرا منطقه مقاومت ۰٫۳۰ دلار در طول سال گذشته مقاومت ایجاد کرده است.

دستیابی به موفقیت در این زمینه برای حرکت صعودی بیشتر ضروری است زیرا این بدان معناست که به یک بالاترین سطح بالاتر و یک بالاترین قیمت سالانه رسیده است.

چنین گرانی بالاتر احتمال روند صعودی جدید را افزایش می دهد در حالی که احتمالاً سطح حمایت جدیدی را در منطقه مقاومت قبلی ۰٫۳۰ دلار ایجاد می کند.

اگر آن منطقه برای پشتیبانی تلنگر شود ، محدوده جدیدی برای XRP ایجاد می شود و این روند می تواند برای اولین بار در سه سال گذشته معکوس شود.

سطوح ضروری برای تماشای در جفت XRP / USD

نمودار ۱ روزه XRP / USDT. منبع: TradingView

نمودار قیمت XRP یک حرکت گسترده در روزهای گذشته را نشان می دهد. به عنوان یک سرمایه گذار ، باید از FOMO آگاه باشید و شاید پس از چنین اقدامی از پریدن در داخل پرهیز کنید.

این بدیهی است که شامل XRP به ویژه پس از یک شمع عظیم FOMO است ، و پس از آن به طور معمول اصلاح سنگینی اتفاق می افتد.

این اصلاحات تماشای یک رویکرد خرید شیرجه جذاب است زیرا فرصت های بزرگی را به وجود می آورد.

سطوح قابل مشاهده به وضوح بالاتر از قیمت فعلی است که چندین مقاومت در آن یافت می شود ، با ۰٫۴۲۷۵ دلار و ۰٫۴۹۵ دلار مهمترین مقاومت.

اگر قیمت XRP اصلاح شود ، منطقه پشتیبانی برای تماشای یک بالگرد احتمالی حمایت / مقاومت ۰٫۳۳ دلار و دامنه ۰٫۲۹-۰٫۳۱ دلار پیدا می شود.

اگر مورد دوم پشتیبانی را حفظ کند ، یک فرصت عالی برای حرکت بعدی ایجاد می شود.

غلبه بیت کوین یک صعود احتمالی را نشان می دهد

نمودار ۴ روزه تسلط بیت کوین. منبع: TradingView

سرانجام تسلط در بازار بیت کوین سرانجام سیگنال هایی از بالقوه ساخت بالایی را نشان می دهد که در حال حاضر در حال سقوط است. تاریخچه داده های جالبی را پیرامون این روایت ارائه داده است. سه ماهه چهارم اغلب برای altcoins دردناک است ، و پس از آن معمولا ساخت بالایی برای BTC مشاهده می شود.

با این حال ، اگر بیت کوین شروع به اصلاح کند ، آلت کوین به احتمال زیاد با بیت کوین سقوط می کند. این امر باعث افزایش تسلط بیت کوین به بالای ۶۷٪ می شود.

داده های تاریخی چنین برتری هایی را در ماه دسامبر نشان می دهد که به نظر می رسد در این دوره نیز چنین باشد.

اگر اینگونه باشد ، altcoins در سال ۲۰۲۱ سه ماهه اول عظیم یا “altseason” خواهد داشت.

سطوح قابل مشاهده در XRP / BTC

نمودار ۴ روزه XRP / BTC. منبع: TradingView

جفت BTC XRP سیگنالهای واضحی را برای یک تغییر بالقوه نشان می دهد. در حال حاضر ، XRP / BTC در حال آزمایش دامنه پشتیبانی قبلی برای مقاومت است. اگر در اینجا رد شود ، یک تلنگر حمایت / مقاومت نزولی خواهد بود.

در همین راستا ، چند سطح و سناریو وجود دارد که باید یک روند بالقوه برای ادامه روند را تماشا کرد.

اولین مورد پشتیبانی از مقاومت / مقاومت در برابر ۰٫۰۰۰۰۲۲۵۰-۰٫۰۰۰۰۲۳۵۰ sats است. این ناحیه در حال حاضر به عنوان مقاومت عمل می کند ، اما پس از چرخش برای پشتیبانی ، ادامه تا ۰٫۰۰۰۰۳۲۰۰ سات احتمال دارد.

سناریوی دوم تلنگر پشتیبانی / مقاومت در منطقه ۰٫۰۰۰۰۱۹۰۰ است. در صورت چرخش ، پایین ترین سطح ایجاد می شود و آزمایش منطقه ۰٫۰۰۰۰۲۳۰۰ sats می تواند دوباره اتفاق بیفتد.

به طور کلی ، بازار روز به روز مطلوب تر به نظر می رسد ، که ممکن است در ماه های آینده سود کلانی برای altcoins در سراسر جهان به وجود آورد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *