نخستین المپیک بلاک‌چین ایران

المپیک بلاک‌چین نخستین رقابت فراگیر کشوری با هدف ایجاد محفلی برای گردهمایی نخبگان و استعدادهای این حوزه، در دانشگاه تهران و با همکاری یک شرکت دانش بنیان برگزار می شود. لازم به ذکر است این رویداد برای اولین بار در ایران است که برگزار می شود.
این رویداد با تمرکز بر هدف ترویج مفاهیم فناوری بلاک‌چین و کاربردهای آن در ۴ زیر رشته‌ فنی، توکنایز، رمز ارز، الگوریتم و قرارداد هوشمند و همچنین ارائه پیشنهاد در بخش مدیریت و اقتصاد برگزار می‌شود.

دانشگاه تهران با همکاری یک شرکت فناوری هوشمند مالی اولین دوره المپیک بلاک چین را برگزار می‌کند. اولین رقابت فراگیر کشوری در حوزه بلاک چین و محفلی جهت گردهمایی نخبگان و استعدادهای این حوزه است. المپیک بلاکچین با حضور فعالان حرفه‌ای و دانشگاهی در تاریخ ۸ اسفندماه ۱۳۹۸ در چهار رشته المپیکی در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
به نفرات برتر هر رشته ۱۰ میلیون تومان جایزه اهدا می‌شود.
یکی از مشکلاتی که با ورود فناوری در کشورمان با آن رو به رو می‌شویم، در نظر گرفتن آن به صورت یک مسئله صرفا فنی است. در صورتی که بیشتر چالش‌ها به وجود آمده در قسمت های اقتصادی و مدیریتی موضوع آن است. از این جهت، المپیک بلاکچین فرصتی برای دریافت پیشنهادات در پاسخ به مسائل تعریف شده می باشد. که اهمیت فراوانی دارد.

علاقمندان به شرکت در این المپیک، می توانند به وب سایت این رویداد به این نشانی مراجعه کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *