نسل جدید s19 بیت‌مین؛ کاهش دمای ماینر با فناوری جدید

نسل جدید s19 بیت‌مین؛ کاهش دمای ماینر با فناوری جدید

بیت‌مین انت ماینر S19 Pro+ Hyd را عرضه کرد. انت ماینر جدید S19 Pro+ Hyd توان پردازشی ۱۹۸ تراهش بر ثانیه را ارائه خواهد داد که نسبت به مدل قبلی یعنی S19 XP افزایش ۴۱٪ قدرت پردازشی نشان می‌دهد.

به گزارش ارزتلگراف و به نقل از کوین دسک، بیت‌مین یکی از بزرگترین سازندگان تجهیزات استخراج بیت کوین در جهان، انت ماینر S19 Pro+ Hyd را عرضه کرده است. این ماینر، اولین محصول بیت‌مین است که فناوری خنک‌کنندگی مایع را با افزایش توان پردازشی همراه کرده است.

این دستگاه استخراج دارای توان پردازشی ۱۹۸ تراهش بر ثانیه و راندمان مصرف ۲۷.۵ ژول بر تراهش خواهد بود. مصرف برق آن ۵۴۴۵ وات گزارش شد.

برای مقایسه می‌توان گفت که مدل پرچمدار قبلی یعنی انت ماینر S19 XP دارای هش‌ریت ۱۴۰ تراهش بر ثانیه و راندمان مصرف ۲۱.۵ ژول بر تراهش و مصرف برق ۳۰۱۰ وات بود.

مدل جدید هم‌چنین از آخرین فناوری خنک‌کنندگی مایع استفاده خواهد کرد و برای استفاده به همراه محفظه ماینر Antspace HK3 طراحی شده است.

پذیرش و استفاده از این نوع خنک‌کنندگی در سال‌های اخیر به عنوان جایگزینی برای خنک‌کنندگی از طریق جریان هوا افزایش یافت. این فناوری جدید به دستگاه‌های استخراج امکان می‌دهد تا در مایع هیدروکربن مصنوعی قرار بگیرند که رسانای جریان برق نیستند و کاملا تجزیه‌پذیر هستند.

این مایع تخصصی می‌تواند گرما، مصرف برق و صدای ایجادشده از رایانه را کاهش دهد و هم‌چنین عمر دستگاه را افزایش دهد. در نتیجه، این فناوری به ماینرها امکان می‌دهد تا در این بازار رقابتی، حداکثر سود را کسب کنند.

وبسایت بیت‌مین قیمت جدید انت ماینر S19 Pro+ Hyd را اعلام نکرد. اما اذعان داشت که انتظار می‌رود این قطعه جدید حدفاصل ماه می و سپتامبر سال جاری عرضه شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *