نشانه‌های صعودی برای رشد ارزهای دیجیتال اتریوم، پالیگان و الروند در ۲۰۲۲

نشانه‌های صعودی برای رشد ارزهای دیجیتال اتریوم، پالیگان و الروند در ۲۰۲۲

یکی از تحلیل‌گران مطرح بازار ارز دیجیتال، گفت عوامل فاندامنتال مربوط به اتریوم، پالیگان و الروند بسیار مثبت است و انتظار دارد که این ارزهای دیجیتال در سال جدید رشد خوبی داشته باشند.

به گزارش کریپتو گلوب، لارک دیویس (Lark Davis)، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، اخیراً راجع به دیدگاه‌های صعودی خود درباره اتریوم، الروند و پالیگان صحبت کرده است.

او درباره دیدگاه خود نسبت به آینده اتریوم گفت:

قیمت ارز دیجیتال اتریوم پنج‌رقمی خواهد شد و پیش از پایان این چرخه می‌توانیم شاهد رسیدن قیمت ارز دیجیتال به ۲۰٬۰۰۰ دلار باشیم.

دیویس افزود:

راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه دوم را داریم که به‌خاطر وجود ارز دیجیتال اتریوم در حال رشد هستند. شبکه خود اتریوم هم در حال حرکت به سمت سازوکار اثبات سهام است که حرکتی فراتر از تصور محسوب می‌شود. از مدل اثبات کار که به طرز وحشتناکی ناکارآمد است، به سمت اثبات سهام حرکت خواهیم کرد که اساساً اقتصاد اتریوم را تغییر می‌دهد.

دیویس ادامه داد:

در آینده با چیزی شبیه به یک هاوینگ سه‌گانه (اشاره به طرح EIP-1559) روبه‌رو خواهیم شد. بنابراین به‌عنوان بخشی از حرکت به سمت مدل اثبات سهام، نرخ عرضه سالانه اتریوم‌های جدید به بازار ۹۰ درصد کاهش خواهد یافت. ارز دیجیتال اتریوم سال آینده یک دارایی ضدتورمی خواهد شد، یعنی تورم در بازار آن پیوسته کاهش خواهد یافت. طی پنج تا ده سال آینده احتمالاً عرضه کل به زیر ۱۰۰ میلیون واحد خواهد رسید.

دیویس که نسبت به آینده ارز دیجیتال الروند هم دیدگاهی صعودی دارد، گفت:

الروند بالاخره در حال جان‌گرفتن است و فکر می‌کنم زمان و لحظه بسیار هیجان‌انگیزی برای این ارز دیجیتال خواهد بود. دیدیم که [توسعه‌دهندگان الروند] در نهایت صرافی [غیرمتمرکز] خود را با نام مائیار (Maiar) راه‌اندازی کردند. این صرافی به‌نوعی مانند یونی سواپ (Uniswap) است و اکنون می‌توانید در آن یو‌اس‌دی کوین (USD Coin)، الروند و چند ارز دیگر را معامله کنید. چند صرافی متمرکز هم پشتیبانی از توکن‌های فعال در شبکه الروند را آغاز کرده‌اند.

او درباره متیک (MATIC)، توکن اصلی شبکه پالیگان، گفت:

پالیگان اکنون قصد دارد بخشی از عرضه ارز دیجیتال متیک را از چرخه شبکه خارج کند. چشم‌انداز درازمدت برای قیمت پالیگان عالی به نظر می‌رسد. تعداد آدرس‌های پالیگان بیشتر از هر زمان دیگری در حال افزایش است و خریدهای جدید و برنامه‌های بیشتری در راه هستند. نسبت به پالیگان خوش‌بین هستم و اعتقاد دارم که قیمت آن به ۱۰ دلار می‌رسد، اما سؤال اصلی اینجاست که این اتفاق چه زمانی خواهد افتاد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *