نقدینگی بیت کوین پس از ادعای هک ۳۰ میلیون دلاری

نقدینگی بیت کوین پس از ادعای هک 30 میلیون دلاری

نقدینگی بیت کوین پس از ادعای هک ۳۰ میلیون دلاری ، “مرگ آرام” است:

ارز بیت کوین کش  پس از اینکه یک سرمایه گذار بزرگ ادعا کرد که سرمایه ۳۰ میلیون دلاری در کیف پولش قربانی هک شده است. و این موضوع را به گمانه زنی های شدیدی تبدیل کرده است.

در تاریخ ۲۲ فوریه یک پست حذف شده از شبکه اجتماعی ردیت. حاکی آن است که  این سرمایه گذار با نام  جوش جونز، به نظر می رسد بنیانگذار دریم هاست است ،همچنین افزود این هکر  ۱۵۰۰ بیت کوین (BTC) به ارزش ۱۴٫۴ میلیون دلار را به سرقت برد.

 

دزدگیر هکر ۴۵ میلیون دلار گزارش شده است:

این هک در قالب سیم کارت جونز به خطر افتاد. تاکنون ، وی تأیید نکرده است که آیا این یک به اصطلاح “مبادله سیم” بوده است یا اینکه این وجوه به روش های دیگری سفارش داده شده اند یا خیر

در پست حذف شده ، جونز از معدنچیان بیت کوین کش خواست تا اعتبار معاملات را تأیید نکنند. او نوشت:

“” “فقط ۳ تأیید وجود دارد ، اگر هر معدنچی / انجمن بتواند به نوعی کمک کند ، من کلیدهای خصوصی را دارم. کمک کنید کمک کنید. “””

 

اقای وان ، شریک مؤسس صندوق داراییهای رمزنگاری شرکت  Primitive Ventures ، اظهار داشت که این تأثیرات فراتر از خود جونز خواهد بود.

در یک سری توییت ها ، وان پست شبکه اجتماعی ردیت را دوباره تولید کرد و با انتقاد از جونز مبنی بر نگه داشتن چنین مقدار زیادی از رمزنگاری در کیف پول ، به سادگی از طریق تلفن هوشمند خود قابل دسترسی بود. او این حمله را “واقعاً وحشیانه” توصیف کرد.

 

وان: درام بیتکوین کش منجر به “مرگ آهسته” خواهد شد

پس از آن ، وان افزود که هکر در حال تقسیم وجوه به سرقت رفته بود ، احتمالاً در تلاش برای پنهان کردن منشأ آنها و فروش آسان تر آنها در صرافی ها.

 

وی ادامه داد: “بازگردانی بیتکوین کش .. فقط یک هزینه دو برابر می تواند به این مرد فقیر کمک کند” ، وی ادامه داد که بیت کوین کش به عنوان یک رمزارز با یک تهدید قابل توجه روبرو است.

به گزارش کوین تلگراف: بیتکوین کش، در طول عمر خود شاهد وقایع متناقضی متنوعی بوده است ، از جمله چنگال سخت در سال ۲۰۱۸ که منجر به ایجاد آلت کوین دیگری به نام (BSV)بیت کوین اس وی شد.

 

مشکلات دیگری که وان هنگام اشاره به دو چهره برجسته  مدیر اجرایی Bitmain (جیهان وو) و  بنیانگذار بیت کوین (راجر ور). خود به آن اشاره کرده است، هنوز مشخص نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *