میلیونر شدن جان بریک پسر ۲۴ ساله آمریکایی با استخراج بیت کوین

میلیونر شدن جان بریک پسر ۲۴ ساله آمریکایی با استخراج بیت کوین

در این مطلب به داستان زندگی جان پائول بریک (John Paul Baric) جوان ۲۴ ساله آمریکایی می‌پردازیم که بیت کوین زندگی او را دگرگون کرد. جان اکنون از استخراج ارز دیجیتال به درآمد ماهانه ۱.۳ میلیون دلار رسیده است.

به گزارش ارزتلگراف و به نقل از دیلی میل، جان بریک جوان ۲۴ ساله اهل ایالت تگزاس آمریکا است. او در سال ۲۰۱۲ که هنوز به مدرسه می‌رفت و رمز ارزها به شهرت نرسیده بودند، مبلغ ۱,۴۰۰ دلار را به خرید بیت کوین اختصاص داد. او در حالی که تصور نمی‌کرد روزی میلیونر شود شب‌ها را به خرید و فروش بیت کوین می‌گذراند. این آغاز تغییر مسیر زندگی او بود.

جان در سال ۲۰۱۵ به دانشگاه نورث کارولینا رفت و ۲ سال بعد در سال ۲۰۱۷ به ساخت یک ریگ استخراج بیت کوین در زیرزمین خانه پدری خود مشغول شد. او همزمان با راه اندازی این ریگ ماینینگ، تحصیل خود را نیمه‌کاره رها کرد.

جان بریک در مصاحبه با جم پرس اعلام کرد:

من از این موضوع بسیار خوشحال هستم که قبل از اینکه به سن قانونی برسم توانستم بیت کوین بخرم. همچنین ایده ساختن ریگ استخراج در سال ۲۰۱۳ به ذهن من خطور کرد و آن زمانی بود که معلم انگلیسی من از دانش آموزان کلاس خواست تا ایده کسب و کار خود را بنویسند.

جان بریک در ادامه به گسترش مزرعه استخراج خود مشغول شد و پس از مدتی به فروش ریگ‌های استخراج خود به صورت آنلاین روی آورد. این قضیه تا آنجا پیش رفت که با کمک چند تن از دوستان خود به صورت تمام وقت به ساخت و فروش ریگ‌های استخراج مشغول شدند. به بیان جان آن‌ها در این زیرزمین به درآمد ۲ میلیون دلاری از این فروش دست‌ پیدا کردند.

در ادامه جان بریک تصمیم گرفت که کار خود را گسترش دهد و یک ملک متروکه را برای این کار اجاره کرد. به بیان جان این مکان در حال حاضر با بیش از ۱,۳۰۰ کامپیوتر و ۲۳ نفر پرسنل مجهز است و درآمد روزانه آن ۴۰,۰۰۰ دلار است.

در حال حاضر جان بیشتر سرمایه خود را به جریان کار وارد کرده است و هدف او افتتاح دفتر جدیدی در اوکلاهاما در سال ۲۰۲۲ است. او افزود:

من از تماشای تاثیر این شرکت روی کارمندان، مشتریان و هواداران لذت می‌برم. در حال حاضر بیشتر وقت من صرف گسترش کار می‌شود.

جان در حال حاضر به یکی از شخصیت‌های سرشناس پلتفرم تیک تاک تبدیل شد و تجربیات زندگی خود را در این پلتفرم به اشتراک می‌گذارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *