پشتیبانی صرافی های رمز ارز از هارد فورک اتریوم

پشتیبانی صرافی های رمز ارز از هارد فورک اتریوم

صرافی های رمز ارز در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای اعلام کرده‌اند که از هارد فورک شبکه اتریوم در روز پنجشنبه پشتیبانی خواهند کرد.

صرافی‌ های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

این مطلب صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است و به هیچ عنوان توصیه خرید و فروش و سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال نیست.

صرافی‌ رمزینکس

کمپین شب یلدا صرافی رمزینکس با جایزه آیفون ۱۳ پرو برگزار شد. در این کمپین کاربران با هر ۵۰۰ هزار تومان معامله در بازارهای ریالی ۱ شانس و با ۲۰ تتر معامله در بازارهای تتری ۳ شانس برای کسب جایزه به دست خواهند آورد.

صرافی  کوکوین

اطلاعیه صرافی کوکوین در زمینه ارتقای شبکه اتریوم

 • ارتقای شبکه اتریوم حدوداً در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۹ ساعت ۲۰:۰۰ به‌وقت UTC انجام خواهد شد. به‌دنبال این خبر، واریز‌ و برداشت همه توکن‌های شبکه اتریوم در طول فرآیند ارتقا معلق می‌شوند. در معاملات ETH و سایر توکن‌های ERC-20 هیچ خللی وارد نخواهد شد. در جریان این ارتقا توکن‌های جدید ساخته نمی‌شوند.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی بایننس

اطلاعیه بایننس درباره بروزرسانی ارتقا و هارد فورک شبکه اتریوم

 • ارتقا و هارد فورک Arrow Glacier شبکه اصلی اتریوم در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۲۱ ساعت ۲۰:۰۰ به‌وقت UTC انجام خواهد شد. صرافی بایننس اعلام کرده که واریز و برداشت تمام توکن‌های شبکه اتریوم از ساعت ۱۹:۵۵ آن روز معلق خواهد شد. این وضعیت معاملات اسپات، مارجین، فیوچرز، آپشن را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. با این وجود وام گیری ETH از تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۹ دسامبر ۲۰۲۱ معلق می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

به‌روزرسانی کیف پول‌های صرافی بایننس و تعلیق برداشت

 • جزییات: صرافی بایننس اعلام کرد در تاریخ ۱۸ آذر ماه (ساعت ۱۰ صبح به وقت ایران) کیف پول‌های شبکه‌های زیر را به‌روز رسانی خواهد کرد. این فرآیند حدود ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید. در این زمان تمام درخواست‌های برداشت رمز ارز در این شبکه‌ها به حالت تعلیق درخواهد آمد. لیست شبکه‌ها به این صورت است:
  شبکه‌های بیت کوین، Ambrosus ، بایننس، بایننس اسمارت چین (BSC)، کازموس، آوالانچ، CELO، چیلیز، Cortex ، دوج، پولکادات، اتریوم، اتریوم کلاسیک، ایاس، Fetch.AI ، فانتوم، گوچین، کلایتن، کوساما، ترا، مون‌ریور، نٍو، پالیگان، POA، رونین، تتا،تومو، وی‌چین، ونچین، Walton، استلار.

معرفی توکن VOXEL در ۲۵امین سرویس لانچ پد بایننس

 • صرافی بایننس رمز ارز Voxies (VOXEL) را به‌عنوان ۲۵امین پروژه لانچ پد خود عرضه خواهد کرد. مقدار عرضه کل این توکن ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد بوده و مقدار ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ VOXEL در لانچ پد عرضه خواهد شد. حداکثر توکنی که به هر کاربر تعلق می‌گیرد ۷۵،۰۰۰ VOXEL است. کاربران به منظور مشارکت در این طرح باید توکن‌های BNB خود را به مدت ۷ روز از تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۱۴ دسامبر ۲۰۲۱ در صرافی بایننس قفل کنند. قیمت هر وکسل ۰.۲ دلار در نظر گرفته شده و قیمت BNB هم متعاقباً اعلام خواهد شد.

اهدای جایزه ۳۰،۰۰۰ دلاری در Dual Investment صرافی بایننس

 • در این طرح که از تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد، کاربرانی که درDual Investment Giveaway شرکت کنند، از استخر جایزه ۳۰۰۰۰ دلاری سهم خواهند داشت.

صرافی بایننس جایزه ۵۰،۰۰۰ دلاری به کاربران محصول Auto-Invest اهدا می‌کند

 • در این طرح که از تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد، کاربران قدیمی و جدیدی که در طول زمان برگزاری طرح از سرویس Auto-Invest استفاده کنند، سهم یکسانی از استخر جایزه ۵۰،۰۰۰ دلاری خواهند داشت. این جایزه به‌صورت توکن BNB به برندگان پرداخت می‌شود.

توکن DAR را معامله کرده و جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری برنده شوید

 • این مسابقه که در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۱۵ دسامبر ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد، سه طرح دارد.
 • طرح A: کاربرانی که در طول زمان برگزاری مسابقه در بایننس ثبت نام کنند و حداقل حجم معاملات اسپات یا مارجین آن‌ها (خرید و فروش) ۱۲۵ توکن DAR باشد، سهم یکسانی از استخر جایزه ۱۵۰۰۰ دلاری به‌صورت ووچر توکن DAR خواهند داشت.
 • طرح B: با توجه به حجم معاملات اسپات و مارجین (خرید و فروش) ۲۰ کاربر برتر انتخاب شده که به‌صورت زیر در جایزه ۶۵۰۰۰ دلاری سهیم خواهند بود:
 • نفر اول: ۱۲،۰۰۰ دلار به‌صورت ووچر توکن DAR
 • و نفر دوم: ۱۰،۰۰۰ دلار به‌صورت ووچر توکن DAR
 • نفر سوم: ۷۰۰۰ دلار به‌صورت ووچر توکن DAR
 • و نفر چهارم تا دهم: سهم یکسان از ۲۱،۰۰۰ دلار به‌صورت ووچر توکن DAR
 • نفر یازدهم تا بیستم: سهم یکسان از ۱۵۰۰۰ دلار به‌صورت ووچر توکن DAR
 • طرح C: در این بین، ۴۰ نفر از کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها ۲۵۰۰ توکن DAR یا بیشتر باشد، واجد شرایط دریافت جایزه ۵۰۰ دلاری توکن DAR خواهند بود.
 • جفت ارزهای معاملاتی واجد شرایط این مسابقه: DAR/BTC، DAR/USDT، DAR/BNB

صرافی بایننس مقدار وثیقه BNB را هم ‌به‌عنوان موجودی روزانه BNB کاربران در نظر می‌گیرد

 • از تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۲۱ موجودی خالص وثیقه BNB در سرویس وام‌دهی صرافی بایننس در محاسبه موجودی روزانه BNB کاربران لحاظ خواهد شد.

صرافی پنکیک سواپ

در جریان توکن‌سوزی هفتگی CAKE در این هفته ۶۹۶،۰۰۰ توکن CAKE از چرخه گردش خارج شد.

صرافی پنکیک سواپ اعلام کرد استخر XCV در این صرافی راه‌اندازی شده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن XCV دریافت کنند. همچنین فارم XCV-BNB در این صرافی غیر متمرکز راه‌اندازی شده است.

همچنین رای گیری راه‌اندازی استخر و فارم توکن IDIA تا روز جمعه ۱۹ آذر ماه در این صرافی برگزار شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *