روز سه شنبه ، گاوها نشان دادند که کنترل کامل بازار رمزنگاری ها را کنترل می کنند زیرا بیت کوین ( BTC ) به ۱۹،۴۱۸٫۹۷ دلار رسید و چندین ۱۰ آلت کوین برتر با رقم دو رقمی به اوج های جدید ۲۰۲۰ رسیدند.

تراکنش قابل توجه از روز ستارگان لومن (بودند XLM ) و XRP با کسب ۵۳٪ و ۳۸٪ بود.

عملکرد روزانه ارزهای رمزنگاری شده. منبع: Coin360

با تمام هیجان و انتظاراتی که احتمال انتقال BTC به ۲۰۰۰۰ دلار وجود دارد ، معامله گران رمزنگاری ممکن است عملکرد به همان اندازه چشمگیر در بازارهای سنتی را از دست بدهند.

در همان روز داو نیز با بیش از ۴۰۰ واحد تجمع برای رسیدن به بالاترین رکورد تاریخ در ۳۰،۰۴۶٫ S&P 500 و Nasdaq با افزودن ۱٫۶٪ و ۱٫۳٪ از این روند پیروی کردند.

نمودار روزانه Dow (DJI). منبع: TradingView

به گفته تحلیلگران بازار ، تولید سه واکسن موثر COVID-19 ، ثبت نرخ بهره پایین به عنوان بخشی از سیاست فدرال رزرو ، امکان دور دوم محرک اقتصادی و افزایش سرعت انتقال قدرت بین دولت ترامپ و رئیس جمهور منتخب بایدن در حال افزایش اطمینان مورد نیاز بازارها است.

در زمان نگارش این مقاله ، معاملات آتی S&P 500 و Nasdaq نیز در حال افزایش هستند ، که نشان می دهد رالی امروز می تواند در زنگ آغازین چهارشنبه ادامه یابد.

از سال به امروز ، DOW 6.84 درصد و S&P 500 10.73 درصد رشد کرده اند. اگرچه این سود خوبی برای نمونه کارهای هر سرمایه گذار است ، اما بر اساس داده های Skew ، بیت کوین عملکرد بهتری نسبت به هر دو داشته است ، در حال حاضر با ۱۶۶٫۶۷٪ افزایش.

بازده دارایی های کلان سال به روز. منبع: کج

با کمال تعجب ، اتر ( ETH ) همچنان از قیمت بیت کوین پیشی می گیرد. طی هفته گذشته ، altcoin بالاترین رتبه را وارد یک رالی سهموی کرد که قیمت را به بالاترین قیمت سال ۲۰۲۰ و ۶۲۳ دلار رساند.

عملکرد Bitcoin و Ethereum YTD. منبع: داده های دارایی های دیجیتال

به طور معمول ، بیت کوین و اتر بیشترین پوشش رسانه ای را در مورد حرکت قیمت خود دریافت می کنند ، اما این هفته نشان داده است که نباید از altcoins غافل شد.

در حالی که دو دارایی دیجیتال برتر توسط سقف بازار تا به امروز یک سال تجمع شگفت انگیز را برگزار کرده اند ، داده های ارائه شده از داده های تجزیه و تحلیل اجتماعی TheTIE نشان می دهد که altcoins های با کلاهک کوچک نیز موج های جدی ایجاد می کنند.

دارایی های رمزنگاری برتر در Twitter (24 ساعت). منبع: TheTie

در ۲۴ ساعت گذشته ، حجم صدای جیر جیر برای altcoins انتخابی منفجر شد و بسیاری از altcoins در جفت های BTC ، USD و USDT به دستاوردهای خود رسیدند.

پس از چنین افزایش قدرت بیت کوین ، دارایی دیجیتال ممکن است وارد یک دوره کوتاه ادغام شود و یا حتی پشتیبانی کمتری را دوباره آزمایش کند. از نظر تاریخی ، در این شرایط ، وجوه به سمت آلت کوین ها سرازیر می شوند و باعث می شوند که آنها بالاتر بروند.

اگر بیت کوین طی روزهای آینده وارد دامنه ای جانبی شود ، سرمایه گذاران ممکن است این عمل را تکرار کنند ، بنابراین روند فعلی افزایش در میان آلت کوین ها را گسترش می دهند