DIGIDINAR

COINDINAR معرفی شد

DigiDinar اکنون برای معامله در Changelly PRO در دسترس است

Changelly PRO خوشحال است که اعلام می کند DigiDinar و جفت معاملات آن DDR / BTC و DDRT / BTC اکنون برای تجارت در دسترس هستند.

DigiDinar تیمی از مهندسان ، توسعه دهندگان نرم افزار ، وکلا و بازرگانان است که در حال توسعه راه حل های رمزنگاری نوآورانه برای کمک به جامعه خود هستند. DigiDinar از فناوری Blockchain استفاده کرد و ارزهای دیجیتالی خود را توسعه داد که به کویت و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس امکان دسترسی ایمن به پرداخت های دیجیتال بدون مرز را می دهد.

سکه DigiDinar (DDR) یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است که بر معاملات خصوصی سریع با هزینه معاملات کم و اثرات محیطی متمرکز است. DigiDinar Token (DDRT) توکن مبتنی بر Ethereum منبع باز است که معاملات سریع و نقدینگی بالا را به کاربران ارائه می دهد. این توسط DigiDinar برای تبدیل پول ملی کاربران به ارزهای دیجیتال در سریعترین زمان و با اطمینان بیشتر با استفاده از روش های پرداخت محلی استفاده می شود.

علی احمد غریب مدیر عامل و بنیانگذار DigiDinar در مورد این لیست اظهار نظر کرد:

“این یک لحظه افتخارآمیز برای DigiDinar است. با تشکر از Changelly PRO ما از این شناخت قدردانی می کنیم. ما به بهترین تلاش خود ادامه خواهیم داد!”

اریک بنز مدیر عامل Changelly PRO نیز از این همکاری هیجان زده به نظر می رسید. او بیان کرد:

“این لیست برای همکاری بسیار موفق هر دو برای Changelly PRO و DigiDinar امکان پذیر است.”

علاوه بر این که به کاربران اجازه می دهد DigiDinar و بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر را معامله کنند ، همچنین به معامله گران اجازه می دهد تا از طریق برنامه ارجاع خود سود اضافی کسب کنند . دوستان و مخاطبان خود را به تجارت DigiDinar و سکه های دیگر در Changelly PRO دعوت کرده و ۵۰٪ از هزینه های معاملات آنها را به مدت شش ماه دریافت کنید.

درباره DigiDinar

DigiDinar یک بازار آنلاین مستقر در کویت است ، که تجارت واقعی و بهترین امنیت رمزگذاری شده را ارائه می دهد. ساخت ارز رمزنگاری شده برای همه کاربران کویت و سراسر جهان با قابلیت انطباق ، مقرون به صرفه و عملی تر. هدف DigiDinar دستیابی به بهترین فناوری و ایمن ترین بستر برای همه کاربران است.

وب سایت: www.DigiDinar.com

درباره Changelly

Changelly یک اکوسیستم از محصولات و خدمات را ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد هنگام تعامل با رمزنگاری ، تجربه یک مرحله را داشته باشند. Changelly که از سال ۲۰۱۵ فعالیت می کند ، به عنوان واسطه ای بین مبادلات رمزنگاری و کاربران عمل می کند و دسترسی به بیش از ۱۶۰ ارز رمزپایه را فراهم می کند که می توان بدون زحمت در عرض ۱۰ دقیقه از طریق برنامه موبایل Changelly روی دسک تاپ و درحال تعویض قرار داد.

در سال ۲۰۲۰ ، Changelly برای تأمین نیازهای معامله گران منشعب شده است. PRO به عنوان بستری متمرکز بر نیازهای مشتری ساخته شده است که به طور موثر امکان خرید و فروش خالص توکن و سکه دیجیتال را فراهم می کند. با پشتیبانی از سیستم پشتیبانی عالی موجود در Changelly ، Changelly PRO محدودیت های بالا ، قیمت گذاری موثر ، اجرای سریع و پشتیبانی زنده ۲۴/۷ را برای جامعه فراهم می کند.

وب سایت: pro.changelly.com

توییتر: twitter.com/changellyPRO

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *