چه کوین هایی در سال ۲۰۱۷ سلطنت می کردند و امروز اسمی از آنها شنیده نمی شود؟ + ویدیو

در این ویدیو به مقایسه قیمت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ و دسامبر سال ۲۰۱۷ پرداختیم. علاوه بر این، مروری بر قیمت ۲۰ کوین برتر داشتیم که نکات جالب توجهی را برای کاربران و تریدرها به همراه دارد. در این بین شما می توانید لیست ارزهای دیجیتالی را…

در این ویدیو به مقایسه قیمت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ و دسامبر سال ۲۰۱۷ پرداختیم. علاوه بر این، مروری بر قیمت ۲۰ کوین برتر داشتیم که نکات جالب توجهی را برای کاربران و تریدرها به همراه دارد. در این بین شما می توانید لیست ارزهای دیجیتالی را مشاهده کنید که در سال ۲۰۱۷ جز ۱۰ کوین برتر بوده اند اما در حال حاضر سقوط کرده اند.

نکته جالب توجه دیگر اینکه بیت کانکت که پروژه کلاهبرداری معروف است، در سال ۲۰۱۷ جزو ۲۰ ارز دیجیتال برتر بود اما پس از اینکه به عنوان پروژه ای کلاهبرداری شناخته شد، از لیست تمام سایت های اعلام قیمت حذف شد. این نکته ای قابل توجه است برای افرادی که وجود یک ارز دیجیتال را در سایت های اعلام قیمت، دلیلی بر درست بودن و کلاهبرداری نبودن آن پروژه می دانند.

در این بین می توانید پروژه های دیگری را مد نظر داشته باشید (مانند بایننس) که در یک سال گذشته با فعالیت های مناسب و انجام پروژه های کارآمد و کاربردی، به رتبه های بالای جدول قیمت ها رسیده اند و افزایش قیمت خوبی را داشته اند. که این امر برای سرمایه گذاران بسیار مهم و ضروری است که تیم پروژه ها و اهداف و فعالیت های آن ها را بشناسند و بعد سرمایه گذاری کنند.

تذکر: با عرض پوزش، در ویدیو به جای سال ۲۰۱۹، به دلیل اشتباه لفظی سال ۲۰۱۸ گفته شده. تمامی آمار و اطلاعات مربوط به سال ۲۰۱۹ است.

قبلی «
بعدی »

btc xrp link xlm comp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *