ترون با راه‌اندازی شبکه سان ۱۰۰ برابر مقیاس‌پذیرتر می‌شود

جاستین سان بنیان‌گذار ترون (TRX) ، چهارم  آگوست (۱۳ مرداد) درحساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که اولین نسخه از شبکه سان (Sun Network) به عنوان راهکاری برای بهبود مقیاس پذیری در تاریخ ۱۰ آگوست راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش کوین‌تلگراف، جاستین سان در توییت خود ادعا کرد که اولین نسخه این شبکه، ترون را ۱۰۰ برابر مقیاس‌پذیرتر خواهد کرد و همچنین امکان ایجاد برنامه های غیرمتمرکز (DApp) بر روی زنجیره‌های جانبی را فراهم می‌کند.

براساس وب‌سایت رسمی شبکه Sun در این توییت، سیستم جدید زنجیره جانبی ، دارای معاملات رایگان با کارمزدهای ۱۰۰ برابر کمتر بوده و با پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز، امکان تایید سریع تراکنش‌ها را نیز مقدور می‌سازد.

نسخه ۱.۰ شبکه سان روز ۱۰ام آگوست به عنوان یکی از راهکارهای مقیاس‌پذیری ترون که آن را ۱۰۰ برابر بهبود می‌بخشد، عرضه خواهد شد. نسخه اول به توسعه‌دهندگان این امکان را خواهد داد تا زنجیره جانبی خود را برای ساخت یک برنامه غیرمتمرکز جانبی ایجاد کنند. بسازید! آرام و مطمئن!

همچنین گفته می‌شود که شبکه Sun می‌تواند قرارداد‌های هوشمند با زمان اجرای طولانی‌تر، واریز و برداشت‌های یکپارچه ایجاد کند. در بخش دیگر این وب سایت آمده است:

علاوه بر این، Sun Network به منظور ایجاد ظرفیت نامحدود برای شبکه اصلی TRON و پشتیبانی از افزایش تعداد معاملات آن ساخته شده است.

بنابر گزارش کوین تلگراف که در پایان ماه جولای منتشر شد، موسسه تحقیقات CCID چین در آخرین رده‌بندی خود، بیت کوین (BTC) را در رتبه یازدهم لیست ۳۷ ارز دیجیتال از نظر فناوری قرارداد، در حالی که ترون جایگاه سوم این لیست را به خود اختصاص داده است.

لازمه به اشاره است که در ماه آوریل، شرکت توسعه بلاک چین لایتنینگ لبز اعلام کرد که اولین نسخه آلفا خود را از راهکار مقیاس‌پذیری لایتنینگ برای شبکه بیت کوین ارائه داده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *